Şövalye > HABERLER > Etkinlikler
Events


*Sayfa: 10/13 | Toplam Duyuru: 64
Konu Tarih
Knight Online Yaz Tatili Etkinliği!
DAHA FAZLASI
2015/06/25

Knight Online Klan Turnuvası Kayıtları Başlıyor!
KNIGHT ONLINE KLAN TURNUVASI KAYITLARI BAŞLIYOR! Geçtiğimiz günlerde sizlere, uzun bir aradan sonra yeni bir Klan Turnuvasıyla tekrar karşınızda olacağımızı duyurmuştuk. Şimdi ise 2015 Yılının ilk Klan Turnuvasının detaylarına geldi!
DAHA FAZLASI
2015/06/03

Haziran Ayı BOSS Çizim Etkinliği!
Bu yarışmada yine Photoshop programı kullanmak yasak, Paint yasak ve hatta bilgisayar kullanmak da yasak! Elinize karakaleminizi alacaksınız, karşınıza Knight Online'da en sevdiğiniz bossu koyacaksınız ve çizmeye başlayacaksınız! Öldürmesi en zor yaratıklardan birisi olan Felankor, belki Ard
DAHA FAZLASI
2015/06/03

Mayıs Ayı Forum Etkinliği!
Selam Şövalyeler! Sizlerin de çok iyi bildiği gibi yarın günlerden 1 Mayıs! Yani işçilerimizin, emekçilerimiz en önemli, en değerli günü. NTT Game ekibi olarak biz de bu önemli günde oyuncularımızı sevindirmek adına bir ekran görüntüsü yarışması düzenleyerek sizlere hoş bir jest yapmak istiyoruz.
DAHA FAZLASI
2015/05/04

Nisan Ayı Kara Kalem Karakter Çizim Etkinliği!
Selam Şövalyeler! Şimdi gerçek yeteneklerinizi gösterme zamanı! Çünkü Knight Online karakterleri kara kalem ile kendilerini en güzel şekilde resmedecek oyuncuları arıyor! Bu yarışmada herhangi bir Photoshop programı kullanmak yasak, Paint yasak ve hatta bilgisayar kullanmak bile yasak!
DAHA FAZLASI
2015/04/02


‹ First89101112Last ›