Haberler Duyurular

Eset Smart Security Koruması!

Değerli Phantomers Oyuncuları,

NTTGame ve ESET işbirliği ile siber saldırılara karşı artık güvendesiniz!

7 Ağustos 2015 tarihi itibariyle başlayan ve ilk 40.000 oyuncumuzun bu hediyeden faydalanacağı ücretsiz Eset Smart Security sizlerle!

İki Adımlı Doğrulama, ICS!

NTTGame'in tek kullanımlık anlık şifre sistemi! Ücretsiz!

Güçlü bir Hesap Şifresi Oluşturun

NTTGame hesap şifreniz 6-16 karakterden oluşmalıdır. Şifrenizi güçlendirmek için büyük harf, sayı ve !@#$^&* özel karakterleri de kullanabilirsiniz. Bu karakterleri kullanarak hesabınızın güvenliğini büyük ölçüde arttırmış olacaksınız.

Antivirüs programınızı her zaman açık ve güncel tutmaya özen gösterin!

Antivirüs programları bilgisayarınızın, dolasıyla hesaplarınızın, zararlı yazımlara karşı güvenliğini sağlamanıza yardımcı olur. NTTGame ve Eset, sizin hesap güvenliğini sağlamanıza katkıda bulunmak için güçlerini birleştirdi! İlk 40.000 kullanıcımıza ücretsiz, bir antivirüs programından fazlası olan, ESET SMART SECURITY hediye diyoruz. Ayrıca ESET GAMER MOD ile, tutkunu olduğunuz tüm oyunları, bilgisayarınız yavaşlamadan oynayabilirsiniz. ESET Smart Securtiy hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Hesap Bilgilerinizi PaylaşMAyın!

Bazen arkadaşlarınız, kuzenleriniz NTTGame oyunlarını denemek veya karakterinizi kasmak isteyebilir. Ancak kimse sizin kadar önemsemez hesabınızı. Hesap bilgileri paylaşımı NTTGame tarafından hiçbir şekilde desteklenmemektedir ve bu hesaplara hizmet sağlanmamaktadır. Hesap paylaşımı hesabınızın engellenmesiyle de sonuçlanabilir. Hesabınıza sizin kadar kimse değer veremez, bu yüzden bilgilerinizi paylaşmayın.

Eğer herhangi bir tanıdığınız NTTGame oyunlarını denemek isterse www.nttgame.com anasayfamızdan ücretsiz olarak hesap açıp ücretsiz olarak oyunlarımızı deneyebilirler.

Tüm oyunlarımız sizlerin en yüksek düzey eğlencenizi sağlamak adına düzenlenmektedir ve tüm ekibimiz sürekli olarak artan bir çalışma temposuyla, sizlerden gelen talepleri esas alarak oyunlarımızı geliştirmeyi amaçlamaktadır. NTTGame üyeleri hile programı gibi uygulamaları kullanmak uzak durarak, hesap bilgilerini paylaşmayarak ve resmi sitemiz dışındaki sitelerde anket benzeri dökümanları doldurmayarak hesap güvenliklerini artırabilirler. Bu gibi durumlar istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir. Unutmayın ki hesabınızı korumak sizin elinizdedir. Biz gerekli önlemleri alıp, güvenlik uygulamalarını size sağlayabiliriz, hesabınızı korumak için sizin de bize yardımcı olmanız gereklidir.Hesap Güvenliği hakkında Sık Sorulan Sorular kısmına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Ücretsiz olarak nasıl edinebileceğiniz hakkında detaylı bilgi için burada bulunan adrese girdikten sonra kilit simgesine tıklayabilirsiniz.

İyi oyunlar,

NTTGame || Phantomers Takımı