TBA
Expand! Conquer! Build your Empire! İNDİR

Feodalizm: Hükmetmek için fethet!

Düşmanlarının üstesinden gelmek için klanını topla ve Knight Online'ın İmparatorları olarak tanın! Tüm Kıtayı kimin yöneteceği artık senin elinde! Çok Yakında Knight Online'da savaş daha da şiddetlenecek…

Özet

  • Dolayısıyla El Morad ve Karus ırkları bölgelerini genişletmeye başladılar ve yeni elde ettikleri arazilere feodalizm getirerek uygun olan klan liderlerini atadılar. Klanlar ve ittifaklar için bu kontrol ettikleri bölgeler onlara büyük statü ve onur kazandırıyor, aynı zamanda savaş çanlarının ufukta giderek artmasına neden oluyordu.
  • El Morad ve Karus ırkları, Portu ve Kurian ırklarına, savaşta onlara yardım etmeleri karşılığında, 5 parçaya ayrılmış Cypher'ın Kafatasını ele geçirme sözü verdiler. Çünkü Cypher’ın Kafatasının tamamlanması, kendi insanları için zaferi getirmeyi vaad etmekle beraber, tanrısal bir güce de sahip olmak anlamına geliyordu.
  • Bu akıl almaz gücün yanlış ellere geçme ihtimali bile korkutucuydu. Bu yüzden Su, Rüzgar ve Toprağ'ın ruhları Cypher'ın kalan son 3 parça ile beraber gizlenmeyi tercih etti ve iki krallık arasındaki süre gelen savaş nedeniyle, parçaları bulmanın tek yolu artık daha fazla toprak ele geçirmekti.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ