Şövalye > HABERLER > Etkinlikler
Events


*Sayfa: 11/14 | Toplam Duyuru: 66
Konu Tarih
Mayıs Ayı Forum Etkinliği!
Selam Şövalyeler! Sizlerin de çok iyi bildiği gibi yarın günlerden 1 Mayıs! Yani işçilerimizin, emekçilerimiz en önemli, en değerli günü. NTT Game ekibi olarak biz de bu önemli günde oyuncularımızı sevindirmek adına bir ekran görüntüsü yarışması düzenleyerek sizlere hoş bir jest yapmak istiyoruz.
DAHA FAZLASI
2015/05/04

Nisan Ayı Kara Kalem Karakter Çizim Etkinliği!
Selam Şövalyeler! Şimdi gerçek yeteneklerinizi gösterme zamanı! Çünkü Knight Online karakterleri kara kalem ile kendilerini en güzel şekilde resmedecek oyuncuları arıyor! Bu yarışmada herhangi bir Photoshop programı kullanmak yasak, Paint yasak ve hatta bilgisayar kullanmak bile yasak!
DAHA FAZLASI
2015/04/02

Mart Ayı Duvar Kağıdı Forum Etkinliği!
Selam Şövalyeler! Şubat ayının sona ermesiyle birlikte yepyeni bir forum etkinliğiyle karşınızdayız! Mart ayına özel düzenlediğimiz yeni forum etkinliğimiz ise Duvar Kağıdı Etkinliği! Binlerce Knight Online oyuncusunun ve belki de GM Ekibinin masaüstünü süsleyecek duvar kağıtları bu etkinlikle gü
DAHA FAZLASI
2015/03/02

Talih Kuşu Etkinlikleri!
Gün geçmiyor ki Knight Online'a bir yenilik daha gelmesin. 10 yılını geride bırakan, Türkiye'nin ve tüm dünyanın vazgeçemediği efsane MMORPG Knight Online'da Tahil Kuşu Etkinlikleri şövalyeleri bekliyor! 12 Şubat - 5 Mart 2015 tarihleri arasında aktif olacak olan Talih Kuşu Etkinlikle
DAHA FAZLASI
2015/02/12

Knight Online Facebook Etkinliği!
Değerli Şövalyeler, Yaptığımız bir çok yenilik ile beraber etkinliklerimizin ardı arkası kesilmiyor ve etkinliklerimizi genişleterek sizlere daha çok ödül vermeyi planlıyoruz. Bu planlar doğrultusunda sizler için Facebook üzerinden katılım gösterebileceğiniz bir etkinlik hazırladık.
DAHA FAZLASI
2015/01/20


‹ First910111213Last ›