Şövalye > HABERLER > Etkinlikler
Events


Cadılar Bayramı Etkinliği

Tarih: Oct 22, 2015    Görüntüleme: 12,219

Merhaba Arkadaşlar,

22.10.2015 Perşembe günü yapılan sunucu bakımı ile beraber Cadılar Bayramı Etkinliği başlamıştır. Bu etkinlik ile birlikte bir çok yeni görev, ödül ve yaratıkları sizi bekliyor olacak.İşte detaylar;

Yeni Parti Görevleri
Eslant Bölgesinde bulunan NPC [Reserve Knight] Lily'i ziyaret ederek, günlük görevleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz!Metot: Bir parti kurun ve ilgili NPC ile konuşarak görevleri kabul edin. Bu görevlerin hepsi günde sadece bir kez yapılabilir. İlk 4 görev boyunca, Dark Stone, Booro, Titan ve Balog yaratıklarının her birinden 50 adet öldürmeniz gerekecek.

Ödül: Dark Stone (Destruction) ve Booro (Lust) görevlerinin her birinde ödül olarak 5 Milyon EXP kazanacaksınız. Dark Stone ve Booro yaratıklarının sayıları ve verdikleri EXP 1,5 kat arttırılmıştır. Titan (Nightmare) ve Balog (Chaos) görevlerinin her birinden ise ödül olarak 7 Milyon EXP kazanacaksınız. Titan (Nightmare) ve Balog (Chaos) yaratıklarının sayıları ve verdikleri EXP 2 kat arttırılmıştır.

Siyah Mithril Koleksiyonu
Eslant Bölgesinde bulunan NPC [Reserve Knight] Lily'i ziyaret ederek, günlük görevinizi alabilirsiniz!

Metot: Bir parti kurun ve ilgili NPC ile konuşarak görevi kabul edin. Bu görev günde sadece bir kez yapılabilir. Görev sırasında 4 farklı yaratık ile mücadele edeceksiniz ama dikkat etmeniz gereken isminin üstünde [Quest] (Görev) etiketi bulunan yaratığı öldürmek olmalı. Bu yaratıklar düşündüğünüz yerlerde çıkmayabilir ama bu noktada size bir ipucu verebiliriz;Ödül: Bu yaratıkları öldürdüğünüz Siyah Mithril Parçası alacaksınız. Bu parçalardan 3 tanesi toplayıp PC [Reserve Knight] Lily'e götürürseniz, seçeceğiniz zırh parçalarından birine sahip olacaksınız (Dragon Scale, Mythril, Ron, veya Trial). Bu parçalardan 5 tanesini toplayıp NPC [Reserve Knight] Lily'e götürürdüğünüz takdirde ise size özel tasarlanmış silaha sahip olacaksınız.

Not: Bu etkinliklerede kazanacağınız ödüllerini hiç biri takas edilemez, satılamaz ve depoya koyulamaz. Size özel silahlar 70 seviye ve sonrasında kullanılabilir.

Balkabağı KralıYukarıda gördüğünüz yeni yaratık her saat başı Ronark Land bölgesinde ortaya çıkacaktır!

Metot: Ne yapın edin, bu yaratıkları buldurup öldürün!

Ödül: Siyah Hazine Sandığı!

Herkese iyi eğlenceler!
NTTGame || Knight Online Ekibi