Şövalye > HABERLER > Etkinlikler
Events


Mayıs Ayı Forum Etkinliği!

Tarih: May 4, 2015    Görüntüleme: 3,353

Selam Şövalyeler!

Sizlerin de çok iyi bildiği gibi yarın günlerden 1 Mayıs! Yani işçilerimizin, emekçilerimiz en önemli, en değerli günü. NTT Game ekibi olarak biz de bu önemli günde oyuncularımızı sevindirmek adına bir ekran görüntüsü yarışması düzenleyerek sizlere hoş bir jest yapmak istiyoruz.


border=0

Oyun içerisinden çekeceğiniz ekran görüntüleri ile gerçek ''EMEK''in ne olduğunu bize gösterin. 83 level olabilmek adına saatlerce Paramun'da arkadaşlarınızla EXP kasarken çektiğiniz bir kare, ya da Delos'ta İsilion katında item düşürebilmek için verdiğiniz amansız mücadeleden güzel bir sahne. Belki de mavi kutu kazanabilmek için girdiğiniz FT'de Volcanic Rock'a ölmeme çabalarınızdan bir görüntü. Yani karakteriniz için emek neyse, çaba neyse, işte şimdi onu herkese gösterme zamanı!


Etkinlik Kuralları

1- Her üye sadece 1 ekran görüntüsü ile katılabilmektedir.

2- Görüntülerin, oyuncuların kendi karakterleri üzerinden çekilmiş olması gereklidir. İnternet ortamından alınan resimler kabul edilmeyecektir.

3- Photoshop, Paint gibi dijital ortamda resimler üzerinde yapılacak olan tüm değişiklikler yasaktır. Resimlerin üzerinde hiçbir oynama yapılmamalıdır.

4- Etkinliğe gönderilecek olan ekran görüntüleri güncel olmalı ve sadece Knight Online'da oyun içerisinde çekilmiş olmalıdır.

5- Çekilen resimler
BURADA yer alan etkinlik konusuna forum mesajı olarak gönderilmelidir. Forum mesajının altına da sunucu adı ve oyuncu nicki yazılmalıdır.


Etkinlik Süresi

1 Mayıs 2015 00:00 - 31 Mayıs 2015 23:59 arası


Etkinlik Ödülleri

En beğenilen 3 farklı ekran görüntüsüne 400 cash hediye!

Herkese bol şans!
NTTGame || Knight Online Ekibi