Şövalye > HABERLER > Etkinlikler
Events


Knight Online Klan Turnuvası Kayıtları Başlıyor!

Tarih: Jun 3, 2015    Görüntüleme: 3,750

KNIGHT ONLINE KLAN TURNUVASI KAYITLARI BAŞLIYOR!

Geçtiğimiz günlerde sizlere, uzun bir aradan sonra yeni bir Klan Turnuvasıyla tekrar karşınızda olacağımızı duyurmuştuk. Şimdi ise 2015 Yılının ilk Klan Turnuvasının detaylarına geldi! 

border=0

2015 yılının ilk Knight Online Klan Turnuvasının kayıt alma işlemi, 3 Haziran 2015'ten itibaren başlıyor! 3 - 18 Haziran tarihleri arasında, Klan Turnuvasına katılmak isteyen klanlar turnuvaya başvuru yapabilecekler! 19 Haziran'da ise, yapılacak kura çekimi ile eşleşmeler belli olacak ve karşılaşmalar hazır hale getirilecek.

TURNUVA İŞLEYİŞİ

Ön Eleme maçları 20-21 ve 27-28 Haziran tarihlerinde oynanacak ve maçlar sonunda belirlenecek 10 Sunucu Şampiyonu 2.Tur'a katılmaya hak kazanacaktır. Maçların bittiği tarihten başlayarak, 2 gün içinde tüm klanların oynadıkları maçlar hakkında itiraz hakkı bulunmaktadır. 2 gün içerisinde kesin kanıt oluşturabilecek içeriklerle, oynadıkları maça itiraz eden klanlarla ilgili incelemeler yapılarak gerekli karar verilecektir.

10 sunucu şampiyonu klan, kura çekimiyle 5'erli olarak 2 gruba ayrılacak. Oynanacak olan maçlar sonucunda, gruplarında ilk ikiye giren klanlar çapraz eşleşme sonucunda yarı finale çıkacaklar (A grubunun birincisi B grubunun ikincisiyle, B grubunun birincisi de A grubunun ikincisiyle eşleşecek). Bu karşılaşmalar sonucunda iki klan, Best of Three sistemiyle mücadele edecekler. 

Best of Three sisteminde finalist iki klan öncelikle 2 defa maç oynanacak, şayet bu iki karşılaşmada eşitlik olursa (ilk maçı A takımı, ikinci maçı B takımı kazanırsa) kazananı belirleyecek olan 3. final maçı oynanacak ve Klan Turnuvası kazananı belirlenecek.

ÖDÜLLER


1. olan klana 10.000 TL + 160.000 NPoint (Her oyuncuya 3200 NPoint)
2. olan klana 4.000 TL + 120.000 NPoint (Her oyuncuya 2400 NPoint)
3.olan klana 1.000 TL + 80.000 NPoint (Her oyuncuya 1600 Npoint)

BAŞVURU SİSTEMİ

Geçtiğimiz Klan Turnuvalarından farklı olarak, daha önceki turnuvalarda yanlış ve öylesine yapılan başvurular nedeniyle yapılamayan karşılaşmalar ve aksamalar olmaması amacıyla, Klan Turnuvasına yapılan başvurularda, başvuran klan liderinin hesabından 1000 NPoint katılım ücreti alınacak. 

Klan Turnuvasına katılmak isteyen her klan için, tek sefere mahsus olarak Npoint alınacak ve bu sayede gereksiz başvurular engellenerek gerçekten bu turnuvaya önem veren klanların katılımı sağlanmış olacak. Maç saatlerinde oyuna gelmeyen ve turnuvanın kalitesine gölge düşüren klanların katılımı da engellenmiş olacak. 

Turnuvaya klanınızla katılmak için, Knight Online resmi web sitesi üzerinden Web Shop kısmına girip, Turnuva Bileti'ne tıklayıp, Sunucu Adı, Klan Adı ve Karakter Adı bilgilerini girmeniz ve işlemi onaylamanız yeterli olacaktır.

Klan Turnuvası karşılaşmaları AndrePaul'un ve Eryudes'in sunumuyla canlı yayınla NTTGame Twitch TV kanalında olacak. Karşılaşmaları kaçırmamak için Twitch TV kanalımızı takip etmenizi öneririz. 


SPONSORLAR

border=0

2015'in ilk Klan Turnuvası Haziran'da sizlerle!
NTTGame | Knight Online Ekibi