Şövalye > HABERLER > Etkinlikler
Events


Knight Online Yeni Yıl Etkinlikleri!

Tarih: Dec 23, 2014    Görüntüleme: 5,780

Knight Online Yeni Yıl Etkinlikleri!


border=0

Türkiye'nin tartışmasız en çok oynanan ve en eski MMORPG oyunu Knight Online'dan herkese merhabalar!
10 yılı geride bırakan ve tam 4 adet Klan Turnuvasına imza atan Knight Online'da 2014'ü geride bırakmak üzereyiz. 2014 yılı süresince bir çok etkinliği sizlerle buluşturmuştuk. Yeni yıla sayılı günler kala, 2014'ün son etkinliklerini de sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz!
İşte sizler için hazırladığımız etkinlikler


 
Ayyaş Adamlar!
Ardream ve Ronark Land'de dolaşan ayyaş adamlar sorun yaratıyor! Ayyaş Adamları ortadan kaldırın ve Noel Baba'dan ödülünüzü alın! Ayyaş Adamlar her sekiz saatte bir olmak üzere, Frontier Region bölgesinde ortaya çıkacak.
Ronark Land'de ortaya çıkan Ayyaş Adamlardan benzersiz eşyalar kazanabilirsiniz! Ayrıca Ayyaş Adamlara son vuruşu yapan oyuncunun ırkı Winter Buff(%5 Atak) kazanacak! Ardream'de ortaya çıkan Ayyaş Adam'dan ise ekstra EXP kazanacaksınız!

Özel Eşyalar!
Yalnızca etkinlik süresi boyunca 3 özel eşya Knight Online'da sizlerle birlikte olacak!
Wings of Alencia, First Premium ve Ibex / Crisis iksirleri etkinlik süresince satışta olacak. Ayrıca Ibex iksirini 14 bin ve Crisis iksirini 21 bin Noah karşılığında ilgili NPClerden satın alabileceksiniz! Yalnızca Yılbaşı Etkinlikleri kapsamında satışta olacak olan bu özel eşyaları sakın ama sakın kaçırmayın!

Kış Kabusu!
Yılbaşında maalesef her şey mükemmel geçmiyor. Tüm Moradon yılbaşı için eğlenirken 10 BOSS Knight Online evrenine korku salıyor! Yılbaşı ruhunu tekrar kazanmak için Knight Online'ı bu korkutucu BOSS'lardan temizleyin!
Her sekiz saatte bir olmak üzere Red Dragon, Dark Dragon, Bloody Krowaz, Bloody Tarantula, Giga Hammer, Cuff Binder, Hellfire, Enigma, Habok ve Cruel BOSS'ları balık tutma alanında ortaya çıkacaklar. BOSS'ları yok ettiğinizde ekstra EXP ve hediye parçası kazanacaksınız. 10 adet hediye parçası topladığınızda ise Santa Hat alabilirsiniz! Santa Hat size 4 saat süreyle +20 defans gücü kazandırır!


Kar Kristalleri!
Etkinlik süresi boyunca savaşlarda, görevlerde ve yaratık öldürdüğünüzde Kar Kristalleri (Snow Crystal) toplayabilirsiniz.
Yaratık öldürdüğünüzde %20 ihtimalle Kar Kristali toplayabilirsiniz.
Karşı ırktan bir kişiyi öldürdüğünüzde %50 ihtimalle Kar Kristali toplayabilirsiniz.
Her gün yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere, 2 saat oyunda kaldığınızda 50 adet Kar Kristali toplayabilirsiniz.
Günlük olarak, Moradon çevresinde bulunan kardan adamlardan 10 tanesini öldürerek 30 adet Kar Kristali toplayabilirsiniz.

Peki bu Kar Kristalleri ne işinize yarayacak? Hemen söyleyelim&hellip
2015 parça Kar Kristali toplayan oyunculara Achievement, Title ve Winter Belt kazanacak!
Günlük 10 Kar Kristali karşılığında Spirit Potion/Holy Water, EXP/Defense/Life/Devotion Gem, Snowman Transform Scroll, Crow Mommy Transform Scroll, Santa Beauty Transform Scroll, Candy Weapon Coupon, Like Emblem veya Wing of Alencia eşyalarından birini rastgele olarak kazanacak!

Yılbaşı Heyecanını Knight Online'da Yaşayın!
Yılbaşı heyecanı Knight Online'da alevleniyor! Bu sene Türkiye henüz tam anlamıyla karla tanışamadı ancak Knight Online'da kış geldi bile! Moradon kara kışa teslim olmuş durumda! Sık sık yağan yoğun kar oyunda sizlerle olacak. Ayrıca süslenmiş büyük çam ağaçları, ren geyikleri ve yeni yıla özel değiştirilen, Moradon arka plan müziği eşliğinde yeni yıl havasını Knight Online'da sizlere sonuna kadar yaşatacak!

Yılbaşında Knight Online'da olun, bu muhteşem etkinliklerle 2015'e merhaba deyin!
NTTGame |Knight Online Ekibi