KAHRAMANLAR
GANİMETLER
SAVAŞ
MOBA
20 Farklı Sınıf
Her biri birbirinden farklı özelliklere ve farklı oyun stillerine uygun yeteneklere sahip en geniş kadro havuzuna sahip ARPG oyunun tadını çıkarın. Aynı zamanda her bir kahraman için açabileceğiniz kostümler ve kanat aksesuarları.
150’den fazla bölüm içeren tek kişilik hikaye modunda ki mücadelelere ve kahramanlarınızı geliştirebileceğiniz, aynı zamanda eşyalarınızı geliştirebileceğiniz sınırsız ganimet ile dolu zindanlara hazır olun!
Yüzlerce Yetenek
Serbest dövüş mekanikleri, oyunculara kolaylıkla saldırı yapabilecekleri kombo tekniklerini sunmakta.
Adalet Köprüsü
Adalet Köprüsünde Çevrimiçi oyuncularla 2ye2 mücadele edin.
Uzun zaman önce, Tytania ve Nirvash savaş içerisindeydi. Nefret, tüm ülkede yıllar boyunca bir hastalık gibi yayıldı. Ta ki 15 yıl öncesine, savaşın en karanlık zamanlarında her iki tarafa da saldıran bir ejder ortaya çıkana kadar. Ejder savaşı anında bitirdi fakat ülkeyi tamamen harap bir halde bıraktı. Savaş yıkıntıları arasında bir çocuk hayatta kaldı. Ateş söndüğünde, tüm umutlar tükenmişti. Çocuğun gözlerinde kalan tek şey nefret ve intikamdı. Ve şimdi, büyüyen Tytania, elinde çekiciyle, Antik Kule karşısında, dimdik ayakta halkı için intikam andı içiyor…