RehberBaşlangıç Rehberi

Mad Tank's Crew Image

Mad Tanks, Eğlencesi bol stratejik tank oyunu!

Arkadaşlarınız ile birlikte kıyasıya tank savaşları yapabilir, tankınızı yükseltmeler ile daha güçlü hale getirebilir ve rakiplerinizi savaş meydanlarından silebilirsiniz.

Mad Tanks Dünyasına Hoş Geldiniz!

Mad Tanks içerisinde tek başınıza ya da dilerseniz arkadaşlarınız ile beraber keyifli mücadelelere katılabilirsiniz. 7 farklı oyun modundan dilediğiniz bir mod içerisinde eğlenceye katılarak tankınızın gücünü tüm oyunculara gösterebilirsiniz. PvP, PvE ve Dereceli Oyun Modları başta olmak üzere toplamda 7 farklı oyun modunun bulunduğu Mad Tanks içerisinde stratejinizi belirleyerek düşmanlarınız ile karşılaşmaktan çekinmeyiniz! Unutmayınız ki bir asker asla savaştan kaçmaz.

Oyun modlarında ilerledikçe kendi seviyenizi yükseltebilir, mevcut kullandığınız tankınızın özelliklerini arttırabilir ve mürettabatınız ile beraber gücünüze güç katabilirsiniz. Bu tür özelliklere ek olarak tanklarınıza özel olan becerilerinizi şekillendirebilirsiniz. Becerileriniz, sizi savaş meydanlarında düşmanlarınıza karşı bir adım öne çıkartacaktır. Farklı oyun modlarında keyifli mücadeleler ile güzel vakit geçirirken aynı zamanda görevleri de yerine getirebileceksiniz. Oyuna girişinizden sonra, belirli süre aralıklarında oyun içerisindeki aktifliğiniz devam ederse çeşitli ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Savaş meydanlarında ki asıl göreviniz kendinizi ve takım arkadaşlarınızı koruyarak, düşmanlarınız ile mücadele ederek onları etkisiz hale getirmektir.


PROMOSYON KODU KULLANIMI

Promosyon kodunuzu oyun içerisindeki Hediye sekmesinden Sistem bölümüne girerek kullanabilirsiniz.