News Notices

Phantomers'ta Tam Sürüme Doğru!

Selam Arkadaşlar,

7 Temmuz 2015 tarihinden itibaren devam eden Phantomers Açık Beta sürecinin artık yavaş yavaş sonlarına doğru geliyoruz ve bu doğrultuda yapımcı firma tam sürüm hazırlıklarını hızlandırmış bulunmaktadır. Tam Sürüm tarihi henüz netleşmemekle birlikte Mayıs sonu ya da Haziran başı olarak öngörülmektedir.

İlerleyen dönemlerde oyuna eklenecek olan içerikleri ve yapılacak olan değişiklikleri Tam Sürüm habercisi olarak nitelendirebiliriz. Tam sürüm ile birlikte oyun sisteminde bir takım değişiklikler söz konusu olacak. Bu değişikliklerden ilki satış politikası hakkında yapılacak olan değişikliktir. Bildiğiniz gibi şu an tüm silahlar süresiz olarak altın ya da elmas ile satın alınabilmektedir. 17 Mart Perşembe günü yapılacak olan bakımla beraber süresiz silah satışı sadece elmas ile gerçekleştirilebilecektir. Bununla birlikte 17 Mart tarihine kadar marketten altın ile alınan bütün silah ve karakterler bu tarihten sonra da süresiz olarak oyuncularımızda kalmaya devam edecek. 17 Mart sonrası için;

-Silah ve Karakter Satışı
*Silahlar ve Karakterler 3 gün, 7 gün, 30 gün ve süresiz alım seçenekleri ile satılacaktır. 3, 7 ve 30 günlük olanlar ALTIN veya ELMAS ile alınabilecekken, süresiz olarak kalıcı halde satılanlar sadece ELMAS ile alınabilecektir.
*Açık Beta süresince satın alınan karakterler ve silahlar yine süresiz olarak hesaplarınızda duracaktır.
*Süreli silahlar (3, 7, 30 Günlük) için Tamir Ücreti KALDIRILACAK. Ancak, elmas ile satılacak olan kalıcı silahlar kullanıldığında yine Tamir ücreti istenecektir.

17 Mart Bakımı ile birlikte oyuna eklenecek olan diğer içerikler;
-Oyuna Giriş Etkinliği (Ödüller ve detaylar önümüzdeki günlerde paylaşılacaktır)
-2 Yeni Karakter --> Crack ve Medic
-Yeni Silahlar;
Baretta 92FS
MG3
WA2000
SPAS-12
-Yeni Harita (Winery)

Beta oyuncularımızın sahip oldukları altınlarla istedikleri silahları 'kalıcı olarak' alabilmeleri adına konuyu değişiklikten 2 hafta önce açtık. Ayrıca hafta sonları yapılacak olan %25 EXP ve Altın etkinliğinin yanı sıra 14-17 Mart tarihleri arasında da %15 Altın etkinliği aktif olacaktır.

Tam sürüm öncesi oyuna eklenmesi planlanan diğer içerikler ve güncellemeleri önümüzdeki günlerde paylaşmaya devam edeceğiz.

Teşekkürler,
NTTGame || Phantomers Takımı