RehberKlan Sİstemİ & Klan Savaşları

Klan Sistemi

Phantomers’ta 10 seviyeye ulaşan her oyuncu 30,000 Gold karşılığında klan kurabilir veya başka oyuncuların klanlarına katılabilirler.

Oyuncu, oyun içerisinde “Klan” sekmesine tıkladıktan sonra klan ismini yazarak klanlarını kurabilirler ve başka oyuncularını kendi klanlarına davet edebilirler. Eğer oyuncu farklı bir klana katılmak isterse yine “Klan” sekmesi üzerinden Klan Ara seçeneği ile katılmak istedikleri klana katılma isteği gönderebilir. Klanın lideri daveti kabul ettiği takdirde oyuncu klana giriş yapmış olur.

Phantomers’da yer alan bir klanda maksimum 50 üye bulunabilir.

Klan Maçları

Takımınızla birlikte diğer klanlar ile mücadele ederek Klan Sıralamasında liderliğe doğru adım adım ilerleyebilirsiniz. Klan maçları 5vs5 formatında ve Bul ve Yok Et modunda gerçekleşmektedir.

Klan Maçı yapmak için öncelikle 5 kişilik takımınızı oluşturmanız gerekmektedir. Klan Maçı ekranının solunda bulunan üyelere davet gönderip takımınızı hazırlayıp, Maç Kayıt sekmesine tıklayarak takımınızı sisteme ekleyebilirsiniz. Rakip bulunduğunda ise klan maçınızı gerçekleştirebilirsiniz.