GuidePvE Mode

ARENA HARİTASI

Toplamda 5 aşamadan oluşan Arena’ya girerek Antik Maya tarihinin ilk Baş Muhafızı Huracan ve destekçilerine karşı zafer kazan ve eşsiz Maya Hazinesi’nin sahibi ol!

Hakkında

Takım arkadaşların ile birlikte Arena’nın her yönünden gelecek yaratıklara karşı uygulayacağınız stratejiyi geliştirin ve aşama aşama ilerleyin. Unutmayın, her geçtiğiniz aşama ile karşınıza gelecek olan yaratıklar daha da güçlenecek. Her öldürdüğünüz yaratık için Oyun Puanı kazanarak birbirinden farklı eşyalar elde edebilir ve takımınızı bir nebze de olsa rahatlayabilirsiniz.

En son yani 5. aşamaya geldiğinizde ise Huracan sizi karşılıyor. Huracan’a karşı mücadelenizin hiç kolay olmayacağını söyleyebiliriz. Siz Huracan’a hasar verdikçe kendisi daha da öfkelenecek ve güçlenecek. Ayrıca Arena içerisindeki tuzaklar da size fazlasıyla zorluk yaşatacak. Huracan’ın Ruh Taşı parladığında tüm atış gücünüzü bu taşa odaklayın ve oyunu kazanın!

Ek olarak belirtelim; Hazine Avcısı modunda 2 farklı zorluk modu var. Kendine ve takımına güveniyorsan Zor modda mücadele edebilirsin.

Genel Arena Yapısı

Gerçek bir Arena’yı andıran bölgenin içerisinde belli noktalara yerleştirilmiş her türlü silah için Mermi Deposu, HP barınızı yükseltebileceğiniz Sağlık Paketi, 2.000 Oyun Puanı karşılığında rastgele eşya kazanabileceğiniz kaynaklar bulunmaktadır.

TAPINAK

Arena modunun aksine oldukça büyük bir yapıya sahip olan Tapınak haritasında 5 farklı bölge bulunmaktadır ve her bir bölgede birbirinden güçlü yaratıklar, sizi amacınızdan saptırmaya çalışacak. Karşınıza çıkacak yaratıkların haricinde bölgeler üzerindeki tuzaklar da sizleri bir hayli zorlayacak.

Her geçtiğiniz aşama sonunda diğer bir aşamaya giriş yapabilmek için tüm takım üyelerinin özel bölmelerin üzerinde durması gerekiyor. Aksi takdirde bir sonraki aşamaya giriş yapamazsınız.

5. yani son aşamaya geldiğinizde Vulcan tüm ihtişamıyla karşınıza gelecek. Böylesine güçlü bir düşmana karşı mücadele etmeye hazır mısın?

KUŞATMA

Kuşatma haritası, belirli bir alan içerisinde takımınızı yok etme amacı ile ortaya çıkan yaratıklara karşı savunma yapacağınız bir haritadır. 11 akın boyunca devam eden bu mücadelede yaratıklara karşı çeşitli stratejiler geliştirme fırsatı sunan Kuşatma haritasında yine HP ve Mermi yenilemesi yapabileceğiniz bölgeler bulunmakta. Ayrıca yaratıkları öldürerek topladığınız puanlar ile de özel yetenekleri aktif edebilirsiniz.

Haritaya başlarken doğduğunuz binada 3 kat bulunmakta ve bu katlardan üstünüze akın eden yaratıkları öldürebilirsiniz. Fakat yaratıkların pencerelerden tırmanabildiğini de unutmayın. İlerledikçe zorlaşan 11 akın sonrasında tüm takım emeklerinin karşılığını alacak!