Google Play App Store

KARAKTERLER

Savaşçı Büyücü Suikastçi

Savaşçı

İnanılmaz güçleri ile dünyaya hükmeden savaşçılar üstün fiziksel özelliklerini kullanarak doğrudan savaşı tercih ederler.

Büyük silahlar kullanan savaşçılar tek bir darbe ile birden fazla düşmanı etkisiz hale getirebilirler.

Savaşçı Büyücü Suikastçi

Büyücü

Güçlü büyüleri ile dünyaya hükmeden büyücüler karşılaştıkları her düşmanla güçlerine güç katarlar. Tılsımları ile dehşet saçar ve düşmanlarının yüreklerine korku aşılarlar.

Büyücüler kombolar ve alan becerileri ile büyük bir alanda etkili güçlü saldırılar yaparlar.

Savaşçı Büyücü Suikastçi

Suikastçi

Dünyayı sessizlikleri ile yerle bir ederler. Kana susamışlıkları düşmanlarının en büyük kabusudur. Sessizlik sona erdiğinde geriye hiçbir şey kalmayacağını bilirler.

Suikastçiler keskin çift bıçaklar ile düşmanlarına ölümcül hasarlar verebilirler.

DÜNYA

Lapis Kıtası - 225 Yılı

Lapis Kıtası'ndaki 100 yıllık savaştan sonra, şeytani pagan Phaimon önüne çıkan her şeyi yok etmeye başladı. Daha önce kıtadaki savaşın sona ermesini sağlayan 5 kahraman Phaimon'u durdurmak için Tanrı tarafından kutsandı. Güçlü Gerhard, Ölümsüz Arien, Beyaz Gölge Sih, Dürüst Mernasil, Gizemli Ridan ve ejder lordunun yardımıyla Phaimon yakalandı ve hapsedildi!

Lapis Kıtası - 1217 Yılı

Terk grubun en genci olmasına rağmen en güçlüsüydü. Bir gün Hoget ile Terk denk geldi ve hemen dost oldular. Kader daha sonra yollarına Krister'ı çıkardı ve üçlü efsane doğmuş oldu.

8 Yıl Sonra Lapis Kıtası - 1225 Yılı

Terk, Hoget ve Krister herkesçe tanınan paralı askerler oldular. Fakat Krister zayıflığı yüzünden diğer ikisine yük olduğu konusunda endişelenmeye başlamıştı.

Bir gün bu üç asker görev olarak gizemli bir zindana gönderildiler.Krister zindana girer girmez, daha güçlü olabilme arzusu onu şeytani Phaimon'un yardımcısı Sharen Hoast'un ruh parçalarını toplamaya itti.

Sharen Hoast, güçlü olma arzusu ve Meir soyundan gelmesi nedeniyle Phamion'u tekrar uyandırmak için mükemmel bir seçim olan Krister'ın bedenenini ele geçirdi. Terk ve Hoget'i yendikten sonra karanlığın içinde gözden kayboldu. Kendi zayıflıkları yüzünden Krister'ı kurtaramadıklarını düşünen Terk ve Hoget kendilerini eğitmeye başladılar. Aniden Biset görünür oldu ve aslında Güçlü Gerhard ve Beyaz Gölge Sih'in soyundan geldiklerini anladılar.

Terk, Hoget ve Biset, Sharen Hoast tarafından bedeni ele geçirilen Krister'ı kurtarmak ve aynı zamanda beş kahramanı bulup şeytani Phaimon'u yenmek için yola çıktılar.

ÖZELLİKLER

20 Farklı Beceri & 100 Kombo Vuruşu

Karakterin yetenek yapısına bağlı olarak 20 farklı beceriyi kullanarak 100 kombo vuruşuna ulaşmanın heyecanını yaşayabilirsin!

1000 Ekipman Kombinasyonu & Paralı Asker Desteği

9 farklı ekipman türü ve 4 farklı eşya seti ile eşsiz bir karakter geliştirme şansını elde edebilirsin! Paralı askerleri kullanarak güçlenebilir ve oyun zevkini maksimuma çıkarabilirsin!

Ve En Önemlisi! Ejderha Saldırısı!

300 den fazla paralı askerden uygun olanı kullanarak kendine özel stratejini geliştirebilir ve farkını ortaya koyabilirsin! Ayrıca binek olarak kullandığın ejderhan ile birlikte saldırı yapabilirsin!

Devasa Bir Dünya Elinin Altında

Klan, Kuşatma Savaşları, Sınırsız Bölümler ve Zorlayıcı Zindanlar ile birbirinden farklı savaş tecrübesi yaşayabilirsin.